Svadobné obrúčky

Doživotný servis zadarmo na obnovu povrchu obrúčok

Obrovské množstvo základných modelov s možnosťou kombinovania podľa želania za výhodné ceny. Všetky obrúčky môžu byť vyrobené zo žltého, bieleho alebo červeného zlata.  Ich povrch môže byť v lesklom, v pieskovanom prevedení, prípadne v ich kombinácií. Počet zirkónov alebo diamantov sa môže zmeniť podľa predstavy. Robíme aj gravírovanie do vnútornej strany obrúčok podľa želania (zvyčajne mená a dátumy).

Doživotný servis zadarmo

Poskytujeme doživotný bezplatný servis na obnovu povrchu zlatých obrúčok, dôkladné vyčistenie obrúčok, kontrolu osadených kamienkov a uvedenie obrúčok do pôvodného stavu v maximálnej možnej miere. 


Kolekcia Love

Kolekcia Magic

Kolekcia Elegance

Kolekcia Classic

Kolekcia Basic


Prstene vyrábame bežne zo 14 karátového zlata (585/1000), čo je najrozšírenejšia rýdzosť na Slovensku, ale na požiadanie sme schopní vyrobiť obrúčky aj z 18 karátového zlata (750/1000). Kam

Naši zlatníci dokážu vyrobiť obrúčky aj na základe individuálneho želania podľa obrázku, alebo dobre definovaných detailov.

Váha obrúčok záleží od ich veľkosti obvodu, cena záleží od používaných materiálov a od  vašich individuálnych želaní. V predajni vám vieme ukázať obrovské množstvo vyrobených vzorov, odmeriame vaše veľkosti, pomôžeme vám vybrať tie správne modely a vypočítame vám presné váhy a ceny prsteňov. Neváhajte nás navštíviť, sme vám radi k dispozícii.


ÚVOD   /   SORTIMENT   /   SLUŽBY   /   OBRÚČKY   /   HODINKY   /   VÝKUP   /   RECENZIE   /   KONTAKT

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu